Tippecanoe

Lafayette: Nathan Beeler, Natalie Boyer, Allison Brandenburg, Ally Butler, Allizae Crayton, Zachary Criswell, Eavan Dahl, Hunter Davis, Cameron DeBlasio, Rachel Eckhart, Breanna Fickle, Andrew Fiorini, Jacob Garrett, Logan Gary, Ashlin Hair, Jaylin Hair, Lauren Haywood, Darian Hrdlicka, Malia Hutton, Brieanna Johnson, Daniel Kern, Tyler Kirby, Clayton Lecain-Guffey, Emily Lipps, Sarah Maxson, Bailey Miller, Indy Morning, Tori Mullen, Julian Pridemore, Liz Pruim, Tommy Ropp, Emily Sabens, Madison Small, Helen Sorensen, Alex Storz, Jordan Swingle, Breanna Taylor, Alise Weeks.

West Lafayette: Corissa Clark, Elizabeth Crane, Maren Fodrea, Tonya Gregorash, Jonathan Hegewald, Maclaine Leaird, Colleen Millen, Daelen Ogas, Matthew Pierce, Courtney Sax, Brielle Starr, Samuel Stull, Amanda Walker.

Battle Ground: Erika Franscoviak, Tanner Sizemore.

Tipton

Elwood: Hannah Amick.

Tipton: Amanda Baugher, Ethan Chandler, Clayton Farr, Sam Kirchner, Samantha Stapleton.

Sharpsville: Melanie Braught, Kelli Kingseed.

Kempton: Leah Hensley.

Union

Liberty: Kyli Brown, Kylie Coffman, Danielle Hill, Mitch Lewis, Tristan Migoski, Audrey Study.

Vanderburgh

Evansville: Alexis Barnard, Macy Bonilla, Emily Burke, Brittney Classick, Cami Conner, Jacquelyn Cox, Shaylin Dennis, Hannah Eades, Jenna Effinger, Bridget Franklin, Candice Gill, Zarek Golike, Bailey Hallam, Riley Herrin, Khaleigha Johnson, Darian Jones, Michaela Karcher, Ke'Daira King, Erin Loehr, Kennedy Loveless, Anna McAtee, Andrew McMullen, Jeryn Melloy, Rehianna Molock, Hannah Nichols, Addison Paul, Alex Payne, Hope Peterlin, Conner Pierce, Alyssa Reisinger, Sarah Riedford, Siara Sandwith, Jordan Scheessele, Monica Scofield, Noah Smith, Dylan Stefanich, Gwen Thompson, Victoria Wheatley, Arley Will, Daniel Wilmes, Julie Xiao, Emani Young.

Vigo

Terre Haute: Christopher Anderson, Peyton Bonine, Keely Bower, Cierra Evans, Molly Gibbons, Ashlyn Marrs, Tori Prouse, Grace Rhodes, Eliza Roark, Sarah Rozmin, Chase Strange.

Wabash

La Fontaine: Samuel Bartrom, Allen Warren.

North Manchester: Simon Diefenbaugh, Kerigan Hatfield, Allison Pfaffenbach.

Wabash: Nichole Eccles, Delayne Gentry, Kalie Green, Kim Hobson, Natasha Leland, Bailey Lundmark, Katie McCauley, Madison Nevil, Vali Reed, Dustin Rose, Destiny Wilson, Hallie Zolman, Mason Zolman.

Lagro: Nathaniel Hembree.

Warren

Williamsport: Tyler Albertson, Josh Orahood.

West Lebanon: Conner Million, Harley Steele.

Warrick

Newburgh: Kenna Andreas, Aaron Betz, Mary Blanke, Morgan Dean, Nikki Dixon, Taylor Dunlap, austin Fest, Lexi Gray, Michael Harvey, Carly Jerstad, Kristina Johnson, Brianna Kempf, Lisa Knust, Noah Krebsbach, Devon Lejman, Allison Long, Harley Miles, Parker Peach, Caroline Reel, Maci Sturgeon, Kitty Taylor, Kara Tynes, Zoie White, Karly Woosley.

Boonville: Colwin Mondor, Hunter Waters.

Chandler: Grant Winternheimer.

Washington

Salem: Katie Adkins, Kellen Hazelip, Kelsey Price, Devan Smith.

Pekin: Sarah Bryson.

Campbellsburg: Michaela Cox, Haley Elgin, Eva Martin, Cora Miller.

Wayne

Richmond: Emily Arndt, Grace Arndt, Joey Claypoole, Daric Clemens, Joshua Dunckel, Ben Grayson, Michael Grayson, Daniel Grinspan, Rory Jackson, Tabby Johnson, Camille Pennington, Alyssa Steffen, Megan Stevens, Kennedy Villanueva, Kelsey Woodruff.

Hagerstown: Kory Beeson, Libby Buhl, Aimee Hoodlebrink, Chase Mcintosh, Jevon Osborne, Cameo Smith.

Cambridge City: Benjamin Bertsch, Lydia Bertsch, Zayla Carter, Gavin Dillon, Austin Lanich, Garron Laymon, William Redd, Jeb Reece.

Williamsburg: Fallon Fisher, Evan Manning.

Centerville: Adrion Gibson, Shelby Giffen, Anna Leigh Hawk, Nicholas Maurer, Matthew Nessel, Lindsey North, Alexis Stamper, Ethan Talbot.

Greens Fork: Benjamin Lair.

Fountain City: Chey Shawver, Brandon Watson.

Wells

Uniondale: Curtis Blackwell.

Markle: Taylor Byerly, Lauren Lipp.

Bluffton: Dalton Craig, Mikayla Craig, Audry Estill, Elisse Huss, Riley Lechner, Hunter Okey, Mackenzie Park, Parker Poper, Sara Runyon, Sam White.

Ossian: Isabel Crawfis, Tyler Kuntz, Kate Mahnensmith, Victoria Simerman.

Montpelier: Blake Dollier, Braxton Gerber, Savannah Ocasio, Spencer Tonner.

Poneto: Delaney Smith.

White

Monticello: Tiffany Brown, Griselda Cruz, Peyton Kneadler, Maria Mecklenburg, Hannah Newlin, Kassie Wade.

Brookston: Sarah Bucher, Julie Huff, Hannah Lewis.

Battle Ground: Cody Loy.

Monon: Jake Russell.

Burnettsville: Fletcher Spence.

Whitley

Columbia City: Brandi Alexander, Gunner Bills, Taryn Cook, Max Dryer, Rachel Halbrook, Brachen Hazen, Bridget Hinen, Tyler Hollis, Elaine Horn, Emily Johnson, Cohen Reimers, Natalie Roberts, Mackie Sheets, Whitney Shelton, Ellie Tison, Olivia Vieyra, Jayla Wigent, Morgan Wolfe, Kamryn Yenser.

Churubusco: Skyler Barrett, Landen Edwards, Faith Gorrell, Trevor Kelley, Austin Lehman.

South Whitley: Evan Cozad.

Roanoke: Madie Hicks.

Larwill: Jacqueline Werstler.