LOUISIANA

Marrero: Sarah-Anne Martinez.

Slidell: Kristin Thomas.

River Ridge: Glenn Williams.

MAINE

Naples: Katie Sullivan.

MARYLAND

Elkridge: Ben Acker.

Laurel: Rhea Bradley.

Manchester: Maggie Flowers.

Fulton: Regan Grant.

Parkton: Haley Jolly.

MASSACHUSETTS

Harvard: Johnny Bakis.

Arlington: Rachel Benoit.

MICHIGAN

Port Huron: Chris Adams.

Ada: Lauren Andrews.

Farmington Hills: Dylan Backalar.

Leland: Jessica Ball.

Zeeland: Kelli Barendse, Ellyn Purnell.

Rochester Hills: Jericho Barr-Redmond, Olivia Rebold.

Brownstown: Jacob Bartolotta.

Howell: Riley Bayer.

Mattawan: Natalie Beeson.

Niles: Christian Bentley.

Holland: Travis Bethke, Mackenzie Clark, Jack Hendrick, Zachary Neitzel.

Pigeon: Lyndsey Bolzman.

Ann Arbor: Kelsey Charnetski, Katie Fedoronko, Tatiana Mason.

Portage: Camille Chimner, Ethan Dunlop, Levi Jones.

Dexter: Sammi Corcoran.

Charlotte: Tarin Cosby.

Hickory Corners: Nathan Crapo.

Pontiac: Kaira Crenshaw.

Twin Lake: Kyla Cross.

Oxford: Bailee Deis.

Cadillac: Aline Finch, Lewis Finch.

Muskegon: Jared Frank.

Quincy: Emily Harmon.

West Olive: Maggie Henning.

Shelby Township: Ben Iacona.

Kentwood: Grace Jones.

Grand Rapids: Karina Kasmauskis.

East Lansing: Meri Kolemainen, David Kosciulek.

Adrian: Cameron Kuhn.

Richland: Amanda Lee.

Grand Junction: Emilee Lemmer.

Redford: Carmia Lowe.

Kalamazoo: Lily O'Keefe.

Lake Orion: Andre Orselli.

Okemos: Andrew Pigg.

West Bloomfield: Maria Pizzo.

Tecumseh: Steven Polchinski.

Weidman: Emily Schripsema.

Petoskey: Sydney Smith.

Rochester: Kailyn Sprinkle.

Traverse City: Emmalyne Tarsa.

Saline: Trent Theisen.

Saint Joseph: Sam Turk.

Riverview: Matt Vernier.

Vandalia: Luke Walker.

Coldwater: Taylor Wallace.

Edwardsburg: Hope Walls.

Paw Paw: Hannah Warner.

Garden City: Mat Webb.

Midland: Caleb Wolfe.

Bay City: Ruby Yantz.

Cohoctah: Anna Zanin.

MINNESOTA

Austin: Emma Andersen.

Plymouth: Rachel Bertram.

Burnsville: Sharon Cadja.

Northfield: Dylan Gehring.

Willmar: Esther Grussing.

Bloomington: Kayli Lucas.

Wayzata: Maya Vagle.

White Bear Township: Kiana Williams.

MISSISSIPPI

Byram: Yasmine Griffin.

MISSOURI

Saint Louis: Sam Buchholz, Ayanna Buckley, Emily Donald, Andrew Evans, Clare Huber, Mini Laird, Patrick McVey, Randy Wiley, Erin Williams.

Manchester: Kyra Christiansen.

Union: Anna Fink.

Fenton: Kaitlin Gavenda, Kelsey Perry.

Florissant: Aaron Gregory.

Lake St Louis: Will Hippe.

O Fallon: Natalie Hudanick, Abigail Meneses-Delcompare.

Wright City: Caroline Koby.

Wildwood: Nick Lavanchy, Sydney Richardson.

Saint Charles: Zoe Lawson, Taylor Sheridan.

Glencoe: Alayna Marusiodis.

Nevada: Shayna Meisenheimer.

Des Peres: Melissa Normington.

Chesterfield: Rosie Weber.

Liberty: Justen Willhite.

Kansas City: Kyra Woods.

NEBRASKA

Lincoln: Hannah Bertrand.

NEW HAMPSHIRE

Rollinsford: Cassidy Blackwin.

NEW JERSEY

Park Ridge: Brendan Murdie.

Columbia: Ally Norton.

Mullica Hill: Eric Sarachman.

Long Valley: Robyn Vuskalns.

NEW YORK

Orchard Park: Philip Choroser.

Springville: MacKenzie Engel.

Williamsville: Abigail Ferenczy.

Raquette Lake: Zinger Holzinger.

Chester: Lauren Hunter.

New York: Gillian Lieberman.

East Amherst: Lauren Schreiner.

Valley Stream: Faye Steele.

NORTH CAROLINA

Kernersville: Marina Livelsberger.

Haw River: Laine Powell.

NORTH DAKOTA

Watford City: Emily Horning.

Williston: Kody Proctor.

West Fargo: Natalie Shea.

OHIO

Fort Recovery: Brook Acheson, Emily Alig, Alicia Braun, Nathan Cain, Christy Garke, Adam Hess, Justin Hess, Nikki Keller, Carly Link, Nathan Lochtefeld, Emily May, Austin Pohl, Devin Post, Natalie Pottkotter, Whitney Schaefer, Alli Sudhoff, Trisha Thien.

Hamilton: Julie Adams, Annalise Baker, James Black, Maggie Collins, Rebecca Conrad, Natalie Dunn, Jordan Flaig, Alexis Henson, Jacob Howard, Victoria Peters.

Arcanum: Victor Alderman.

West Chester: Mera Alfawares, Rachel Armstrong, Maddie Bauer, Camille Breck, Emma Cunningham, Katie Dean, Emma Dehnbostel, Claire Dietz, Graceann Gavigan, Peyton Graham, Brooke Helmkamp, Nicky Johnson, Jacob Mcghee, Lucas Nartker, Sierra Watson, Tori Whitman.

Dublin: Lauren Alsko, Graham Carpenter, Liz Kim, Cecilia Moore.

Marysville: Grace Alsop.

Fairfield: Molly Arent, Alyssa Burchfield, Max Chenoweth, Lauren Decker, Gabby Drott, Maddie Land, Kaylee Perry, Lydia Richey, Kayla Rolfes, Benjamin Seigel, Emily Steiner, Robert Weatherington, Kyle Young.

Ansonia: Amber Aultman.

Van Wert: Kylee Bagley, Mackinzee Dunning, Michael Etter, Micah Germann, Caitlin Ireland, Briana Kesler, Jon Lee, Whitney Meyers, Kelsey Spridgeon, Austin Voors, Katie Wiley, Schealissa Williams.

Bryan: Owen Beaver, Carlee McKenzie, Ashley Taylor.

Bowling Green: Stephanie Bell.

Strongsville: Theodore Beltavski, Jacob Hahn.

Columbus: Audrey Berger, Ivy McKee, Olivia Rowe, Jada Walls.

Napoleon: Alexandria Biederstedt, Natalie Hoffmire.

Yorkshire: Brian Blakeley, Rachel Wenning.

Liberty Township: Kendall Brophy, Erin Goff, Maya Hiday, Abigail Highland, Devin Kelley, Amanda Maharg, Sara Maharg, Justin Phillips, Cailyn Rossiter, Keely Wissel.

Reynoldsburg: Joselyn Brown, J'Nae Deslandes.

Saint Henry: Jesse Bruening, Claudia Heitkamp, Robyn Lefeld, CeCe May, Allison Speck.

Greenville: Lauren Burns, Adam Null, Masen Rich, Mackenzie Slade, tabetha Westfall.

Miamisburg: Gwyn Burton.

West Manchester: Dylan Claude.

Cincinnati: Claudia Como, Grace Hill, Lyndie Mesina, Claire Morrell, Jacob Petro, Alyssa Reynolds, Lauren Roll, Alex Vale, Colton Wilson.

Maineville: Karleigh Conner.

Mason: Noah Cook, Payton Drefcinski, Samantha Shoufler, Erik Stockmann.

Sagamore Hills: Rachel Cornett.

Union City: Cayden Cox, Stevi Keen, Makenna Price, Devan Rinderle.

Okeana: Lindsey Cron.

Mendon: Paige Cron.

Lewis Center: Chris Crumb.

Springboro: Megan Cunningham, Raegan Furry.

Sidney: Emma Dahlinghaus.

Dayton: Noah Davis-Cheshire, Michelle Shampton.

Coldwater: Alysha Diller, Kourtney Diller, Megan Hipple, Lindsey Kahlig, Shannon Meinerding, Emily Miller, Melissa Schmitmeyer, Cody Tebbe, Krista Walterbusch, Meghan Walterbusch, Leanna Wolters, Kelsey Wright.

Centerville: Erica Dilworth.

Somerville: Jessica Dingledine.

Oregon: Haley Dominique.

Perrysburg: Megan Draper.

Celina: Hope Ebbing, Lisa Gray, Tori Knapke, Quincy Querry, Johna Walls, Andrea Wynk.

Jackson Center: Kamryn Elchert.

Macedonia: Tye Evans.

Kitts Hill: Audrey Fosson.

Minster: Caleb Francis.

Versailles: Valerie Francis, Brett Gigandet, Kristen Gower, Mallory Keiser, Cassie Peters, Hannah Rose, Logan Shimp, Rachel Subler.

Columbus Grove: Dylan Fruchey.

Parma: Eliza Frye.

Saint Marys: Bela Godinho, Courtney Helmlinger.

Richfield: Tim Grandon.

Osgood: Alex Grieshop.

New Weston: Alex Groff, Megan Marchal.

Hicksville: Carley Hammond.

Rockford: Ashton Hamrick, Hayden Lyons, Madison Meyer.

Lewisburg: Sara Harris.

Wapakoneta: Cayla Harter.

Oakwood: Jacee Harwell.

Crooksville: Cheyenne Headley.

Norwalk: Meghan Hedrick.

Ohio City: Haley Helm.

Monroe: Faith Hensley, Brandon Keeton, Meaghan McCarter.

Antwerp: Alex Hindenlang.

Elida: Skylar Hurst.

Maplewood: Kathryn Imke.

Middletown: Miles Jena, JJ Peil.

Liberty Twp: Kailyn Kelley, Kendall Metz, Olivia Meyers, Hunter Russo, Kaleb Sackenheim, Carli Scalf, Dominic Scalf, Sophia Todd.

Aurora: Bradley Kennis.

Fairfield Township: Brianna Kilbane, Alexis Miracle, Emily Niehaus.

Covington: Breanna Kimmel.

Harrod: Dylan Koehlinger.

Delphos: Kelli Kramer.

Wren: Katelyn Kroeger.

Eaton: Griffin Lammers, Maxwell Lawson, Kasey Wilken, Parker Wilken.

New Knoxville: Jadyn Lauth, Ashlyn Miller, Kylie Roby.

Lima: Andrew Line, Kamryn Tomlinson.

Tipp City: Zach Losey.

Anna: Savanna Manger, Mindy Schmitmeyer.

Defiance: Megan Marihugh.

Oxford: Natalie Marner, Noah Oshea, Ashley Richardson.

Botkins: Blake Maurer, Danielle Schwartz.

Vermilion: Macie McDaniel.

Hilliard: Alexa Mcdonald.

Russia: Lindsay Meyer, Olivia Quinter.

Loveland: Kaylee Michael.

Middle Point: Zoe Miller, Lexie Walker.

Maria Stein: Abby Moeder, Jennifer Rethman, Courtney Schott, Mikayla Spoltman, Michaela Tangeman.

New Bremen: Julia Niekamp.

Garfield Heights: MaQuila Norman.

University Heights: Jack Philbin.

Ney: Mallory Polter.

Ashville: Alyssa Rothwell.

Blue Ash: Stefanie Schweikert.

London: McKenna Stevenson.

New Paris: Makenzie Stucky.

Pickerington: Makayla Tatarko.

Germantown: Felise Van Houten.

Troy: Kelsey Walters.

Mentor: Marc Walton.

Rossburg: Katelyn Warner.

Twinsburg: Hannah Whitley.

Sylvania: Paige Wojcik.

Zanesville: Karlie Zumbro.

OKLAHOMA

Tulsa: McKenna Kolb.

Moore: Olivia Walker.

ONTARIO

North Gower: Dylann Brooke Armstrong.

Mount Forest: Rebecca Herrington.

OREGON

Portland: Martin Tebo.

PENNSYLVANIA

Long Pond: Katrina Conte.

Pittsburgh: Natty Good.

Hermitage: Sarah Heylmun.

Doylestown: Arden Hudson.

Clinton: Ashly Kraatz.

Oley: Maddie MacDonald.

Lafayette Hill: Alison McMullen.

Erie: Cara Niebling.

Allison Park: Jenna Risacher.

Lancaster: Callie Rumbaugh.

Mechanicsburg: Abby Way.

RHODE ISLAND

Cranston: Sari Thaler.

SOUTH CAROLINA

Greenwood: Kyle Jones.

TENNESSEE

Cookeville: Michelle Allen.

Gallatin: Alexandra Chopson.

Hermitage: Ray Gleaves.

Antioch: Jaylyn Graham.

Hendersonville: Jordan Headen.

Knoxville: Nathan Heavilon, Yash Padhye.

TEXAS

Trophy Club: Maegan Ackerson.

El Paso: Jazmyne Armendariz.

Prosper: Ford Johnson.

Austin: Maya Montague.

Taylor: Anika Powelson.

Princeton: Cami Prater.

Pearland: Brandon Shepherd.

Houston: Sarah Venker.

VIRGINIA

Arlington: Erin Gillum.

Fairfax: Sierra Hoffman.

Leesburg: Chase Jackson.

Virginia Beach: Drew Shaeffer.

Alexandria: Josh Shelton, Maddy Stone.

Yorktown: Marisa Williams.

WASHINGTON

Bellevue: Abby Carter.

WEST VIRGINIA

Berkeley Springs: Ethan Hatcher.

WISCONSIN

Wisconsin Rapids: Kaitlyn Akey.

Wausau: Lawson Bailey, Emily Schmidt.

Wauwatosa: Hannah Bartholf, Christopher Monty.

Oregon: Mikaela Brown.

Milwaukee: Jhanee Brown-Sanders, Brianna Cole, Marissa Lockhart.

Burlington: Genevieve George.

Fort Atkinson: Sydney Haffelder.

West Bend: Lena Hayes.

Janesville: Jordan Kasuboski.

Bristol: AJ Koroly.

Waterford: Abigale Krygoski.

Hartford: Izabel Krystowiak.

Mequon: Samuel Laferriere, Claire Trattner.

Sheboygan: Jaryd Larson.

Sheboygan Falls: Jack Leibham.

Brookfield: Caitlin Locante.

Pewaukee: Allison Loth, Eamon Schiro.

Green Bay: Jordan Manders.

Kenosha: John Matteucci.

Waukesha: Andrew Poenitsch.

Racine: Jake Romano.

Verona: Bri Slonim.

Madison: Easton Smith.

Pleasant Prairie: Madaleine Townsend.

Germantown: Jordan Welch.